Hakkımızda


Türkiye'nin en iyi spor mağazaları arasında yer almayı hedefleyen,çalışma politikasıyla her geçen gün büyüme göstererek bu doğrultuda ilerleyen Cenk Spor, ticari faaliyetlerine 1980 yılında başlamıştır.Sürekli kendisini yenileyen güçlü kadrosu,37 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi ile Adana'da kurulan CENK SPOR TİC. LTD. ŞTİ.,bugün ticari faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

 

www.cenkspor.com 2008 yılında Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitelerinden biri olarak faaliyetlerine başlamıştır.Şubemizi ve e-ticaret sitemizi yılda ortalama 1 milyonu aşkın tüketici ziyaret etmekte, bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmaktadır.

 

Cenk Spor mağazacılık bünyesinde Nike, New Balance, Skechers, Coolnice, İgor, Arena, Speedo, Wilson, Head başta olmak üzere dünyanın en seçkin markaları, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır.

 

Faaliyet alanındaki dünya trendlerini tüketici ile buluşturmayı ilke edinen Cenk Spor,Şubat 2017 itibariyle ayakkabı modasına yeni bir soluk getiren ve bağcıksız kullanım rahatlığı sunan, dünyanın 1 numarası  yeni nesil silikon bağcık markasının Türkiye distribütörü olmuştur.

 

Mağazamızda ve www.cenkspor.com'da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir, Cenk Spor bu markaların yetkili satıcısıdır.

 

Cenk Spor Malz. Tic. Ltd. Şti.